HAKKIMIZDA


2014 yılında  faaliyete geçen  kurumumuz , genç ve dinamik yapısı ile Türkiye’nin önde gelen kapama sistemleri tedarikçisi olmak yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Kurumumuz; Pergola, Havuz kapama, Cam Balkon ve Zip perde alanında faaliyet göstermektedir. Kurumumuzun kısa sürede yol aldığı mesafenin arkasında; müşteri odaklılık ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün topluma  hitap eden ve katma değer oluşturan bir bilinçle hareket etmektedir.

  

 

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan kurumumuz, toplumsal faydayı ön planda tutarak ve sektörümüzde öncü olmayı görev gören bir tavırla hareket etmektedir.

Kurumumuz 1500 ün üzerindeki projesi ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

  

 

Kurumumuzun faaliyet alanı; ortak projeler yürüttüğü partner firmalar ve bayilikleri ile sadece yurtiçin de değil Belçika, Kosova, Malta, Azerbaycan, Ukrayna, Suriye ve Suudi Arabistan gibi yurtdışı projelerini de kapsamaktadır ve markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

 

Türkiye'de yenilikçi ve dinamik yapısı ile kısa sürede sektörsel açıdan öncü bir yer alan kurumumuz, tüm bu birikim ve deneyimleri ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.

 

Kurumumuz sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Yeni bayileri ve yeni partner firmaları ile faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

Otomatik tente , motorlu tente , raylı tente , pergola tente