3D Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Raylı tente, otomatik tente, pergola tente, motorlu tente, ucuz fiyatlar!

 

Güneş ve soğuktan korunmak için insanlar yıllardır farklı yöntemler kullandılar. Önceleri bez brandalar ve şemsiyeler ile çözümler üretildi. Kolay ve basitti. 

 

Yaşam kalitesinin yükselmesi, ihtiyaçların da değişmesini farklı ve daha işlevsel çözümler üretilmesi gerekliliğini ortaya çıkardı. Özellikle son yıllarda gündeme gelen sigara yasağının da etkisi ile daha kullanışlı, istenildiğinde bir kumanda ile üstü istenildiği kadar açılabilen, kendinden LED aydınlatmalı, güneş ışınlarını geçirmeyen, yanmayan ateş yürümeyen vinil esaslı Blackout kumaşlar kullanılmaya başlandı. Özel alüminyum profillerle sistem her mekanda kullanılabilecek çok şık kapama sistemleri haline geldi. Saçak anlamı taşıyan pergola diye anılmaya başlandı. Üstelik bu sistemin çevresine uygulanmaya başlanan cam kapama sistemleri ile iki şemsiye ve 2 masadan ibaret alanları; istenildiğinde tamamen açılıp kapanabilen, kışın sıcak yazın gölge ve serin olan çok şık mekanlar haline getirdi.

 

Artık prestijli firmalar, oteller, restorantlar, kafeler, çay bahçeleri, villalar otomatik pergola sistemlerini kullanmaya başladı. Hem şık hemde işlevsel olan bu sistem görenlerin beğenisini kazandıkça uygulama alanları arttı.

 

Biz yılların verdiği deneyim ve uzman AR-GE ünitemiz ile sistemi mükemmele yakın hale getirdik. Alman BECKER motor kullandık. Mahler ve muadili tente ve orijinal LED aydınlatmayı sisteme başarı ile entegre ettik. Fakat bunu yapmak çok zor değildi. İşin en önemli kısmının Alüminyum taşıyıcı profiller olduğunu, sistemin montajının da usta eller tarafından yapılması gerektiğini  fark ettik.

 

Kendi özel alüminyum kalıplarımızı yaptık, ve en iyi sonucu bulana kadar denedik. Sırada sistemin montajı vardı. Türkiyenin her yerinden gelen talepleri kendi montaj ekibimizle yapmak hem zor hemde yüksek maliyetler getiriyordu. Sistemin kolayca monte edilebilecek yapıda olması gerekiyordu. Bunun için de sistemi tamamen modüler hale getirdik. Böylelikle tente montajı konusunda tecrübeli olan Türkiyenin her noktasındaki bayilerimiz. Temel eğitimden sonra sistemi rahatça monte edebilecek duruma geldiler. Yüksek montaj ekibi maliyetlerindeki düşüş ürün fiyatına da yansıdı ve müşterilerimize ürünlerimizi daha uygun fiyatlarla uygulamamızı sağladı.

 

Egitimli kadromuz ve bayilerimiz sayesinde olası sorunlara en kısa sürede müdahale ettik ve çözdük.

 

Çünkü biliyoruz ki her mutlu müşteri yeni müşteriler demektir.

 

Bayilerimizi de bu düşünce içerisinde olan firmalar arasından seçtik ve seçmeye devam ediyoruz.

 

Sizleri de 3D Kapama Sistemleri bayileri olmaya davet ediyoruz.

 

3D Pergola Tente detayları:

Sistemin tamamı alüminyum ekstrüzyon profillerden oluşmaktadır.

Sistem ekstra bir demir yada çelik konstrüksiyona ihtiyaç duyulmadan uygulanmaktadır.

Sistemin sessiz olması için tekerlek ve diğer mekanik parçalar dayanıklı PVC hammaddeden imal edilmiştir.

Sistemde Mehler yada muadili ithal yanmaz, su geçirmez vinil kumaş kullanılmaktadır.

Sistemin otomasyonunda Alman Becker motor ve aksesuarları kullanılmaktadır.

Sistem yağmur kanalları ve deresi ile yağmur suyunu sızdırmadan tahliye eder.

Sistem her türlü hava şartlarına uygundur.

Sistem cam kapama veya etrafına doğrama yapımına uygun olan alüminyum taşıyıcı profillerden oluşmaktadır. İstenildiğinde etrafı kolayca kapatılabilir.

Sistemin bütün fonksiyonları uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir.

Kumanda ile tenteyi ve ışıklandırmayı açıp kapamak ve havalandırma fonksiyonlarını yapmak mümkündür.